Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404
ЦОД
Хочете знати секрети створення крутих фото для себе або ж свого бізнесу? Чи, можливо, хочете наблизитись на крок до мрії і стати фотографом чи фотографинею? Цей курс може стати для Вас чудовим стартом в обох випадках!
Відчуваєте, що масивні звіти та постійні зміни реквізитів/відсотків та інших важливих нюансів викликають у вас тривогу, але хочете працювати у правовому полі? Допоможемо вам освоїти навички ведення ФОПу в межах курсу «Облік та звітність підприємця»!
Піклуєтеся про своє ментальне здоров’я та емоції? Хочете почуватися більш упевнено серед життєвих викликів та опанувати емоційну стабільність? Тоді курс «Стресостійкість та емоційна грамотність» саме для Вас!
Бути в безпеці та водночас вміти реагувати на непередбачувані ситуації — важливі навички сучасної людини! Спільно з Товариством Червоного Хреста України ми пропонуємо Вам відвідати курс «Перша допомога» в Центрі Освіти Дорослих.
Культура мовлення — це зовсім не вузька філологічна проблема, а соціальна тема, що стосується всіх нас. Вона пов’язана з різними видами сучасних комунікацій, в яких ми щодня беремо участь.
Познайомтеся з актуальним переліком інструментів, а також отримайте вичерпну інформацію щодо взаємодії з сайтом Вінницької міської ради!
«Поетами народжуються, ораторами стають», — так сказав Цицерон, славетний оратор Давнього Риму. І йому варто довіряти. Отож як стати оратором?
Цікава компактна програма, створена для педагогів для освоєння можливостей проведення навчання онлайн. У межах курсу вивчається програмне забезпечення для організації, контролю та проведення дистанційного навчання.
Ви хочете попіклуватись про своє ментальне здоров’я та приділити увагу емоціям? Відчувати себе більш впевнено під час життєвих викликів та опанувати тактику підтримки емоційної стабільності?