Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404
ЦОД

Центр Освіти Дорослих у Вінниці пропонує різні освітні напрями для людей старше 18 років. 

Потужності ЦОДу дозволяють залучити близько 500 учасників та учасниць впродовж року та забезпечити понад 1200 навчальних годин. 

Курси для дорослих розділено на дві великі групи: професійне спрямування та активізація громадськості. Перша допомагає здобути нові або поліпшити наявні фахові компетенції, опанувати додаткові навички.

Курси другої групи націлені на створення умов для обміну досвідом та знаннями, об’єднання громадян і громадянок за спільними інтересами, профорієнтаційний супровід та консультування, залучення громадськості у суспільні процеси. 

Більшість занять відбувається у приміщеннях ЦОДу у режимі офлайн із дотриманням санітарно-гігієнічних норм. Живий формат у невеликий групах сприяє ефективній взаємодії між учасниками та учасницями. 

Частина заходів може проходити у партнерських організаціях. Допустимим є також мобільний «виїзний» формат за попередньою домовленістю.       

Кожна доросла людина має право на якісну освіту, незалежно від віку та попередньої освіти. Навчання дорослих є спільним благом, яке трансформує як життя окремої людини, так і суспільство в цілому.Створюючи у мови для доступного безперервного навчання впродовж життя, ми сприяємо сталому економічному зростанню та психологічній стабільності Вінницької громади.