Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Зустріч партнерських організацій

У Вінниці проведено зустріч громадських організацій, які співпрацюють в  Проекті “Громадська активність без вікових обмежень”.

Організаторам, ГО « Центр Поділля-Соціум», важливо було підтримати партнерів та партнерок на шляху розвитку їх організацій, надати ті інструменти, які здатні рухати організації вгору.

Сердечна вдячнісь чудовій, надихаючій та відданій своїй справі тренерці,  Nataliia Prots за практичні кейси залучення бюджетних коштів та віру в те, що все можливо. Особливо дякуємо за її запитання: «До чого Ви здатні дійти заради своєї мети?»

Вдячні за унікальне в Україні дослідження “Люди поважного віку в Україні: потреби, цінності та взаємодія з органами влади” (згодом про це детальніше) та його грунтовну презентацію дякуємо Володимиру Кіпеню .

Окрема подяка креативним та світлим  Anna Kynal та Андрій Марцинковський за гамму різних емоції, за можливість побачити зсередини те, що відкриває душу.

Проект виконується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. В проекті приймають участь партнерські громадські організації з 5-ти міст України (Вінниця, Житомир, Миколаїв, Слав’янськ, Полтава).

Під час моніторингового візиту, представник Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні Сергій Решетов надав фахові поради партнерським організаціям, які реалізують проект “Громадська активність без вікових обмежень”..

На фото: під час проведення зустрічі партнерських організацій.

Сергій Проценко, Голова правління ГО «Центр Поділля-Соціум»