Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Знання комп’ютера відкривають нові можливості

В Центрі соціальної активності для літніх людей двічі на тиждень проходять практичні тренінгові заняття курсу «Опанування комп’ютера та пошуку правової інформації».

Курс розрахований на 20 занять, метою курсу є опанування роботи на комп’ютері та пошук правової інформації за допомогою мережі Інтернет.

Група яка займається на тренінгах мотивована та цікава, слухачки ведуть активний спосіб життя та мріють опанувати можливості Інтернету.

В кожного своя мотивація, хтось хоче спілкуватися в соціальних мережах, хтось бажає шукати інформацію про рослини та рецепти, а дехто розглядає можливості додаткового заробітку. Всі ми різні, але у спільній меті працюємо над оволодінням комп’ютерними технологіями.

На цьому тижні група з числа літніх людей – пенсіонерів Вінниці опановувала роботу з файлами та папками. Знайомство з текстовими документами та самостійним друком розпочалось.

Незабаром, в рамках курсу, традиційно будуть розпочаті тренінги по пошуку інформації правового характеру за допомогою мережі Інтернет, що сприятиме підвищенню правової обізнаності та підвищенню соціальної активності людей поважного віку.

На фото: під час занять

Анна Моргун