Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Запрошуємо до “круглого столу”

Шановні колеги та коліжанки! Запрошуємо Вас, взяти участь в круглому столі на тему «Освіта протягом всього життя», який відбудеться 04 червня 2015 року за адресою: Вінниця, вул. Соборна, 68 (Прес-клуб), початок круглого столу о 15.00.

Проект «Освіта протягом всього життя» реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні. Мета проекту: підвищення соціальної активності, правової обізнаності літніх людей, шляхом створення центрів соціальної активності в містах: Вінниця, Одеса, Чернігів, Львів, Рівне, Хмельницький, Київ.

На круглому столі буде презентовано проект «Освіта протягом всього життя», розглянуті питання важливості та актуальності роботи з людьми поважного віку та можливості громадських організацій в напрямку освіти та підтримки літніх людей.

Крім того, під час круглого столу ми плануємо презентувати посібник для тренерів, що працюють з людьми поважного віку, що має назву «Срібний вік з радістю та змістом».

Запрошуємо Вас прийняти участь в круглому столі. Ваша присутність для нас дуже важлива.

Просимо попередньо повідомити нас про участь, надіславши листа на електронну адресу: ann-morgun@ukr.net або за телефоном: 067 683-34-06

Анна Моргун