Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Заняття з медіа грамотності у Вінниці для літніх людей

У місті Вінниця відбувся дводенний (8 та 10 вересня) тренінг «Медійна грамотність для літніх людей, як складова освіти протягом всього життя». Впродовж двох днів старші  люди працювали з темою медійної грамотності,  знайомились з основними поняттями у медіа дискурсі, аналізували регіональну періодику, фото, відео сюжети та  вчились розпізнавати основні види медіа маніпуляцій.

Група надзвичайно вмотивована, цікава, з унікальним життєвим досвідом, що став у нагоді для аналізу медіа-продуктів. Після тренінгу учасниці та учасники  засвоїли основні правила медіа гігієни і обіцяли, що тепер будуть дивись телевізор по іншому.

Громадська організація «Центр Поділля-Соціум»  реалізовує проект «Медійна грамотність для літніх людей, як складова освіти протягом всього життя», який підтримано міжнародною організацією DVV International.

Дякуємо за співпрацю Вінницькій міській централізованій бібліотечній системі, зокрема Бібліотеці № 11 за комфортну роботу та гостинність. Також дякуємо особисто Людмилі Мороз за підтримку та участь.

Анна Савчинська