Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Залучення людей поважного віку до процесів прийняття рішень в громаді

Наскільки зручні для людей поважного віку та можливі у використанні сучасні інструменти взаємодії з ОМС (органами місцевого самоврядування) почали на практиці вивчати у Львові в рамках проекту “Єднання поколінь на користь громад”.

Мета Проекту: активізація та залучення людей поважного віку до участі та процесів прийняття рішень в громаді.

Наші партнери зі Львову в зазначенному проекті  –  ГО “Суспільство і Право” та ГО “Золоті Роки” спільно з департаментом адміністративних послуг Львівської міської ради презентували пенсіонерам та пенсіонеркам інформацію про роботу ЦНАП (Центр надання адміністративних послуг) та діючи  інструменти комунікації.

Люди поважного віку дізналися про територіальні підрозділи, статистику звернень, які саме послуги можна отримати, а також мали змогу отримати відповіді на свої запитання.

Такі зустрічі для людей поважного віку найближчим часом пройдуть у Вінниці, Чернігові, Миргороді, Мелітополі, Черкасах та Сумах.

Проект реалізується ГО «Центр Поділля-Соціум» за підтримки «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Анна Моргун, заступниця голови правління ГО «Центр Поділля-Соціум»