Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Волонтерують люди поважного віку

Про діяльність нашої організації інформація на ГУРТе за посиланням   http://gurt.org.ua/news/recent/29691/

ГО «Центр Поділля-Соціум»

З-поміж іншого, громадська організація «Центр Поділля-Соціум» надає можливості для навчання літнім людям. Координаторка проекту «Освіта протягом всього життя» Анна Моргун коментує: «З нашого досвіду люди, які залучаються до волонтерської діяльності, мають потребу відчути свою значимість. Наші відвідувачі в’яжуть теплі речі, які ми відвозимо в інтернати, віддаємо багатодітним дітям, учасникам АТО. Інколи в межах проекту відвідуємо дитячі будинки, проводимо майстер-класи з в’язання, плетіння ляльок-мотанок».

Серед традиційних освітніх ініціатив, які проводяться щороку, чільне місце займають комп’ютерні курси. Знання, отримані під час занять, реалізовуються в практичній громадській діяльності. «Після проходження навчання наші учні вміють користуватися інтернетом, дізнаються про різні акції, які організовує не лише ГО «Центр Поділля-Соціум», але й інші громадські організації. Наприклад, під час акції БФ «Подільська громада» «Епідемія доброти» літні люди роздавали на вулиці смаколики», – додає Анна.

Вона вірить, що в багатьох літніх людей великий життєвий потенціал і мотивація: «Наші волонтери поважного віку взагалі не думають про хвороби. Вони беруть участь у заходах, спілкуються з однолітками, з молоддю, подорожують. Це життя, і важливо рухатися далі. Дивлячись на наших літніх людей-волонтерів, можна сказати, що життя починається на пенсії».