Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Вінниця. #ТижніНімеччини.

#ТижніНімеччини.

 У м. Вінниці тривають квест-вікторини для учнівської та студенської молоді в рамках проведення «Тижнів Німеччини в Україні 2020».

В цьому році виповнюється 30 років з того моменту, коли Німечччина  об’єдналась в єдину державу. Громадська організація «Центр Поділля-Соціум» у співпраці та партнерстві з Вінницьким державним педагогічним університетом (ВДПУ) імені М. Коцюбинського проводить інтерактивні ігри-змагання серед студентської та учнівської молоді.

Метою заходів є залучення молоді до питань вивчення історії культурної німецько-української співпраці. Привернення уваги громадськості до обміну думками з питань культурної спадщини, свободи творчості, демократії та взаємопорозуміння.

Чергові змагання проведено на базі чудового приміщення Освітнього Хабу ВДПУ ім. М. Коцюбинського (Center Educational Hub «NOTBOX»).

Вдячні за підтримку керівництву ВДПУ ім. М. Коцюбинського, а також креативним командам-учасникам: «Гуманітарна гімназія № 1 ім. М.Пирогова, Загальноосвітня школа–гімназія № 2, Загальноосвітня школа–гімназія № 30 ім. Т. Шевченка, «Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді».

 Проведення заходу підтримано Посольством Німеччини в України в рамках конкурсу культурно-соціальних проектів.

На фото: під час проведення квест-вікторини

Сергій Проценко, голова правління ГО «Центр Поділля-Соціум»