Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Відкриття факультету правових знань

В рамках реалізації проекту «Пенсіонер це етап життя – зробимо його захищеним»  у  ГО «Центр Поділля – Соціум» 21 квітня 2016 року відкрили новий факультет – “Правознавство”.

Під час відкриття ми знайомились з учасниками цільової групи, уточнювали очікування, визначали правила та пріоритети. Ключовою темою заняття були питання соціальних виплат та соціального забезпечення літніх людей.

Для осіб поважного віку заняття проводили заступник декана з наукової діяльності юридичного факультету Донецького Національного Університету к.ю.н. Лілія Амелічева  та практикуючий адвокат Сергій Осовский.

Тренінгові заняття будуть проводитись щотижня в четвер о 10.00.. Заняття будуть проводити практикуючі юристи та адвокати, а також  посадові особи соціальних служб державних структур.

Наступна зустріч відбудеться  28 квітня 2016 року. Тема заняття –  особливості укладання договорів.

Проект виконується в рамках Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Марина Забаштанська