Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Проценко Сергій Іванович

Громадська організація «Центр Поділля-Соціум» створена у 2010 році, державну реєстрацію проведено 22 січня 2010 року. Відповідно до затвердженого статуту, Громадська організація «Центр Поділля-Соціум» є неприбутковою місцевою громадською організацією.

Наша місія — формування суспільства, яке навчається впродовж всього життя

Метою діяльності Організації є задоволення та захист законних соціальних, економічних, правових, вікових та інших спільних інтересів своїх членів, представництво їхніх інтересів в державних та інших закладах у встановленому чинним законодавством України порядку, сприяння підвищенню правової свідомості та соціальної активності членів Організації та мешканців Вінницької області в питаннях суспільного життя.

Як колишньому військовому з багаторічним досвідом військово-соціальної роботи та вирішення конфліктів мені дуже близька концепція навчання впродовж життя. З 2006-го року проводжу та організовую за участю компетентних колег тренінги правового та психологічного змісту, маю навички юридичного консультування та викладання правових дисциплін. Очоливши команду Центру освіти дорослих у Вінниці, відчуваю нову відповідальність щодо розвитку неформального навчання. Вірю, що освіта ставатиме суспільною цінністю, допомагатиме слухачам і слухачкам наших курсів ставати більш успішними та залученими до життя громади!