Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Спільна діяльність задля покращення правової допомоги

25 травня 2016 року в рамках реалізації Проекту: «Пенсіонер це етап життя – зробимо його захищеним» (реалізується в рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні»,  який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження») проведено «Круглий Стіл».

Партнери Проекту (Вінницький місцевимий Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та керівники юридичних факультетів університетів міста (ДонНУ та Університету “Україна“) обговорили питання щодо ефективності спільної діяльності.

Активно долучились до обговорення під час проведення «Круглого Столу» як люди п

оважного віку, цільова аудиторія Проекту, так і студенська молодь, майбутні юристи.

За словами керівника проекту Анни Моргун (ГО «Центр Поділля-Соціум»): «Спільна участь у реалізації заходів Проекту громадської організації, Центру надання безоплатної правової допомоги, навчальних закладів та практикуючих юристів реально сприяє налагодженню плідної взаємодії задля правової допомоги людям поважного віку».

Студентка Донецького національного університету Ольга Пастух  зазначила,  що участь к проекті дає можливість випробувати себе у якості юриста та здобути практичні навички. Спробувати себе у ролі спікера на тренінгах на факультеті «Правознавство», мали можливість підготовки  статті на правозахисну тематику, що цікавила пенсіонерів, професійно спілкувалися на тренінгах з провідними адвокатами й юристами Вінницької області, надавали слухачам факультету правову допомогу.

На фото: під час проведення заходу.

Марина Забаштанська