Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Розпочинаємо реалізацію нового Проекту

Раді повідомити про початок реалізації нового проекту ГО «Центр Поділля-Соціум». Проект реалізується спільно з ГО “Іноваційна дія” (голова правління організації – Світлана Дмитрієва) та у партнерстві з Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського.

Назва Проекту – “Формування навичок запобіганню гендерно-обумовленого насильства у майбутніх педагогів”.  Це новий напрямок і нова цільова аудиторія, це надихає нас і мотивує до роботи.

Незмінним залишається головне – навчання, адже місія нашої Організації формувати суспільство, що навчається впродовж всього життя.

Фахові партнерки підтримують та допомагають у новому проекті: Світлана Дубина, Світлана Ходакова, Ольга Шевчук.

Проект направлено на підвищення обізнаності у студентському середовищі м. Вінниці про проблеми насильства, ідентифікації його та визначення шляхів розв’язанні цієї проблеми.

Проект реалізується за фінансової та організаційної підтримки Українського Жіночого Фонду / Ukrainian Women’s Fund в рамках конкурсу «Рівність заради безпеки». До реалізації заходів Проекту долучились ряд організацій, що підписали меморандум про об’єднання громадських організацій та ініціативних груп в Коаліціїю “Вінниччина #1325”

На фото: під час засідання робочої групи Проекту

Анюта Моргун, Заступниця голови правління ГО «Центр Поділля-Соціум»