Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Розпочинаємо новий Проект, запрошуємо до участі

Увага новий Проект!!!

Розпочато реєстрацію до участі в Проекті «Освіта протягом життя: Медійна грамотність для людей поважного віку»  за підтримки DVV International.

Мета проекту: Розвиток навичок критичного мислення для усунення можливості маніпулювання людьми поважного віку, через навчання їх медійній грамотності, шляхом консолідації зусиль громадських організацій та бібліотек.

Шукаємо партнерів, представників неурядових громадських організацій, які проводять активні дії по роботі з людьми поважного віку з міст Черкаси, Запоріжжя, Харків, Полтава, Миколаїв, Луцьк та мають партнерів з числа бібліотекарів в своїх містах.

Проектом передбачено 3-денне навчання у м. Вінниця (у липні 2016 року) з питань медіа грамотності та самостійна робота по проведенню тренінгів з людьми поважного віку в своїх містах (серпень-вересень). Проектом передбачена підтримка для учасників, при проведенні ними самостійних тренінгів, в тому числі фінансова.

Зверніть увагу, що від кожного міста будуть запрошені «дуети» у складі: 1 людина від НГО та 1 людина від партнерської бібліотеки.
Для потенційної участі заповнюйте анкету. Питання задавайте будь ласка на ann-morgun@ukr.net
Дедлайн заповнення анкети – 16 червня (23:00)!

Посилання на анкету:

https://docs.google.com/forms/d/1kLJJ-R_Fs_Nc_vhFRLkaVrDNwKz4K-xZwUAWtHH3J7E/viewform
Всього найкращого!

Анна Моргун

координаторка проектів

НГО “Центр Поділля-Соціум”

м. Вінниця

(067) 683-34-06

http://www.pscenter.org.ua/