Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Проведено презентацію Єдиної системи відкритих бюджетів шкіл.

З питань підключення учбового закладу освіти: інформація за посиланням https://openschool.in.ua/

27 лютого 2019 року  у Вінниці презентували Єдину систему відкритих бюджетів шкіл, яку в тестовому режимі впроваджено у 20 школах міста.

Щоб дізнатись про переваги та можливості, на презентацію Системи прийшли батьки учнів шкіл міста. У презентації прийняла участь директорка департаменту освіти Вінницької міської ради, Оксана Яценко.

Після старту Проекту у вересні 2018 року, вже у жовтні з 36 вінницьких шкіл до платформи підключились десять шкіл, а станом на сьогодні – 20 (інші заклади – у процесі підготовки). Нині у цих закладах Система працює у пілотному варіанті, адже і батькам, і педагогам потрібен час, щоб навчитися нею користуватися.

Щоб дати відповіді на питання, що хвилюють батьків, на скайп-зв’язок із Херсона вийшов автор ідеї та головний її розробник Системи Андрій Жнивін.

Батьки турбувалися через те, що не всі володіють потрібними навичками для користування комп’ютером чи інтернетом загалом, щоб переглядати звітність закладу.

На думку експертів, Єдина система є передусім інструментом для комунікації батьків та керівництва школи, що здатна полегшити процес контролю всіх фінансових операцій навчального закладу, попередити випадки нераціонального використання коштів та забезпечити можливість батькам надавати оцінку та впливати на те, чим буде оснащено школу чи зокрема клас у найближчому майбутньому.

Реалізація Проекту відбувається за підтримки Департаменту освіти Вінницької міської ради, ГО “Центр Поділля-Соціум”, Благодійного фонду “Об’єднання” та Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу.

 На фото: під час проведення презентації

Світлана Дмитрієва, координатора Проекту