Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Проценко Сергій Іванович

Проценко Сергій Іванович
Проценко Сергій Іванович

 

Голова Правління Громадської організації «Центр Поділля-Соціум»

День народження: 14.09.1957

с. Ольгінка Волновахського р-ну Донецької область.

Освіта: вища (політична та юридична),

Закінчив:

Вище військово-політичне авіаційне училище, м. Курган, фах – офіцер політпрацівник;

Міжнародний незалежний еколого-політологічний університет, юридичний факультет, адміністративно-господарська діяльність 1993 р.   м. Москва

різні курси підвищення кваліфікації.

Трудова діяльність:

з 09.1975 по 08.2006 – від курсанта до полковника 31 рік служби у Збройних Силах. На офіцерських посадах по роботі з особовим складом у військах СРСР, Повітряних Силах Збройних Силах України (місця служби: Урал, Забайкальській військовий округ, Німеччина, Україна).

12.08.2006 – звільнився з посади начальника групи військово-соціальної роботи – помічника начальника управління з військово-соціальної роботи з  гуманітарних питань Командування Повітряних Сил  Збройних  Сил України.

З 2006 по 2015 рік працював у Міжрегіональному Центрі соціальної адаптації звільнених військовослужбовців та курсової підготовки цивільного населення (м. Вінниця) на посаді заступника директора Центру.

31.10.2006 року зареєструвався як СПД (суб’єкт підприємницької діяльності) фізична особа підприємець. Займаюсь підбором та забезпеченням персоналу створивши кадрову агенцію «Профі-Центр». Організую та за участю досвідчених тренерів провожу тренінги, як психологічні так і бізнес-тренінги.

Додатково:

Маю досвід розгляду чисельних скарг, заяв та звернень, розв’язання конфліктних ситуацій. Маю досвід викладацької діяльності з правових дисциплін.

Контакти: nел. моб. 096- 440-05-41   e-mail: prozenkvin@ukr.net   або prozenk@mail.ru