Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Проект “Освіта протягом всього життя”

Шановні колеги – громадські активісти, з березня 2015 року ми реалізуємо проект “Освіта протягом всього життя” який підтримано Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні. Мета проекту –  підвищення соціальної активності та правової обізнанності осіб поважного віку шляхом створення та функціонування центрів соціальної активності літніх людей у 7 містах України.  Основні заходи Проекту:

  • навчання громадських активістів практиці роботи з особами поважного віку (навчання пройдуть 14 осіб з 7-ми міст України);
  • тренінги для літніх людей у визначених містах (всього 10 тренінгів у кожному з 7-ми міст по 30 осіб на тренінгу, залучається до 2000 осіб);
  • демонстрація соціальних відео-роліків про діяльність центрів соціальної активності літніх людей;
  • інформаційні заходи (круглі столи, дебати);
  • видання методичного посібника щодо освітньої роботи з літніми людьми.

Наш проект, спрямовано на навчання, підтримку та соціальну адаптацію літніх людей в різних містах України. При громадських оранізаціях, ми плануємо створити центри (як напрямок роботи) соціальної активності для пенсіонерів. А саме у містах: Київ, Одеса, Хмельницький, Чернігів, Львів, Рівне та Вінниця.

Наразі ми плануємо провести тренінг для представників громадських організацій з вищезазначених міст, на якому будемо спільно планувати розвиток напрямку навчання та підтримки літніх людей. Захід заплановано на червень поточного року у Вінниці.

Наразі нами готується видання друкованої літератури – посібника для тренерів, що будуть працювати з літніми людьми, який буде представлено на тренінгу, а після представлення посібник буде розміщено на сайті та у соціальних мережах.

Організації, що зацікавлені у розвитку данного напрямку діяльності які  та працюють в вказаних містах України, просимо з нами контактувати. Сподіваємось, що спільно ми зробимо багато корисного та цікавого.

“Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.