Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Проект “Медійна грамотність для літніх людей”

    mass media

          Громадська організація “Центр Поділля-Соціум” розпочинає реалізацію проекту “Медійна грамотність для літніх людей”, який підтримано організацією DVV International.

            Метою проекту є розвиток навичок критичного мислення для усунення можливості маніпулювання людьми «третього віку» через навчання їх медійної грамотності.

           Першим етапом проекту є тренінг для партнерів – громадських організацій з 8 міст України, що підписали меморандум про створення асоціації “За освіту для літніх людей” в квітні 2015 рокупід час тренінгу “Практичні аспекти у навчанні дорослих” (який доречі ми також проводили за підтримки DVV International).

         Ми плануємо, що за допомогою фахової тренерки Валентини Потапової, навчимось розуміти сучасні медіа аспекти та зможемо корисну інформацію передавати нашим цільовим аудиторіям – людям старшого віку.

            Наступним етапом в проекті будуть тренінги в містах, безпосередньо з літніми людьми. Інформацію детально будемо висвітлювати на сайті організації “Центр Поділля-Соціум” та на сторінці організації у фейсбуці.

             Дякуємо DVV International за те, що підтримуєте наші ініціативи.

             Сергій Проценко