Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Проект Коучинг “Навчання літніх людей”

IMG_5428SDC10082  SDC10087IMG_5458IMG_5311IMG_5355

Громадська організація «Центр Поділля-Соціум» за підтримки Представництва німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів» (DVV International) в Україні організувала навчання для громадських активістів, які працюють з літніми людьми. DVV International надало технічну та фінансову підтримку заходам Громадської організації «Центр Поділля-Соціум».

 Назва Проекту «Коучинг «Практичні аспекти у навчанні літніх людей» і є частиною стратегії DVV International в Україні згідно  з метою плану стратегії  щодо збільшення та поліпшення програм освіти дорослих згідно з потребами та інтересами цільових груп.

Навчання було направлено на розвиток освіти дорослих та поліпшення професійних навичок як інструменту для посилення участі населення у культурному, соціальному, економічному та екологічному розвитку, подолоння бідності.

В якості тренера-коуча було запрошено Ольгу Агапову. Кандидат педагогічних наук Ольга Агапова  є відомим фахівцем у напряму освіти літніх людей, автор більш ніж 30-ти публікацій та монографій з назначенного питання.

У дводенному навчанні прийняли участь громадські активісти з Одеси, Черкас, Чернігова, Хмельницького, Львова, Житомира, Рівного, Стрия, Гайсина, а також фахівці территоріального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Вінниці.

В ході заходу було прийнято рішення щодо об’єднання зусиль, що націлені на роботу з літніми людьми. Було підписано Меморандум для ефективного розвитку напрямку роботи з літніми людьми, забезпечення можливості для літніх людей навчатись протягом всього життя, підтримки та соціальної адаптації літніх людей до сучасних умов життя.

Запрошуємо однодумців до створенного Об’єднання Громадських Організацій та ініціативних груп «За освіту для літніх людей».