Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Проект «IDEA підтримки Microsoft YouthSpark»

Иващенко_Покоєвич_2_успих_лютий_2015_  Влад_листопад_2014 Друг_Покоєвича_

З 2014 року Громадська організація «Центр Поділля-Соціум» реалізує Проект «IDEA підтримки Microsoft YouthSpark». Зазначений Проект фінансується корпорацією Microsoft і є частиною глобальної ініціативи «Microsoft YouthSpark» корпорації Microsoft.

Мета Проекту – розширення можливостей доступу до інформаційних технологій, удосконалення технічних навичок і можливостей для безробітної та/чи частково зайнятої молоді, молодих людей, які знаходяться в скрутному соціально-економічному становищі, з обмеженими можливостями здоров’я, та інших категорій соціально-незахищених прошарків молоді. Навчальні заняття за проектом орієнтовані на надання соціально-незахищеним прошаркам молоді можливості отримати знання в галузі сучасних ІКТ і використовувати ці знання для покращення умов життя в місцевій громаді. Основними цільовими віковими групами Проекту є молодь віком 13-17 років і 18-24 роки.

Під час виконання Проекту Громадська організація «Центр Поділля-Соціум» на базі власного комп’ютерного класу створила Навчальний центр «Відкритий світ інформаційних технологій». В цьому центрі забезпечено безкоштовний доступ до інформаційних ресурсів мережі Інтернет та проводиться методична, освітня і консультаційна робота з молоддю основних цільових вікових груп Проекту (13-17 і 18-24 років) та представниками інших вікових груп населення. Слухачі отримують навички практичної роботи із сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями (ІКТ), а також отримують консультаційні послуги з питань працевлаштування, кар’єрного розвитку, працевлаштування, інших послуг, спрямованих на розвиток працевлаштування або відкриття власної справи.