Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Про важливість освіти впродовж життя

Останнім часом від команди ГО «Центр Поділля-Соціум» часто можна почути про важливість навчання протягом життя та про користь Центру освіти дорослих (ЦОД) для Вінницької громади.  Що ж таке ЦОД ? Чи справді він потрібен ?

ЦОД – це місце соціальної згуртованості людей з цінністю – навчання та розвитку впродовж всього життя!

Це простір, куди може звернутись кожен та кожна в незалежності від віку, статі, віросповідання та соціального класу!

Єдиною умовою є бажання самовдосконалюватись та отримувати нові знання та навички, які є просто необхідними в нашому стрімко мінливому світі!

Важливо! Створення ЦОД відповідає стратегічному наміру, який відображено у «Концепції інтегрованого розвитку м. Вінниці 2030», а саме «Створення якісної та різноманітної системи освіти міста. Сприяння та пропагування освіти впродовж життя».

Центри освіти дорослих, за підтримки DVV International в Україні, вже створені та активно працюють у Мелітополі, Полтаві, Сумах та інших громадах. Курси, які найбільше користуються попитом у містах Мелітополь та Суми: – Комп’ютерна грамотність; – 1С:Бухгалтерія; – Крій та шиття; – Іноземні мови; – Покращення здоров’я дорослих; – Громадянська освіта.

ГО «Центр Поділля-Соціум» наразі проводить дослідження освітніх потреб соціально вразливих верств Вінницької громади, яке і буде основою для обґрунтування створення та наповнення навчальними методиками та курсами майбутнього Центру Освіти Дорослих у Вінниці.

Анюта Моргун, Заступниця голови правління ГО «Центр Поділля-Соціум»