Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Презентація результатів дослідження «Люди поважного віку в Україні: потреби, цінності та взаємодія з органами влади»

Презентація результатів дослідження «Люди поважного віку в Україні: потреби, цінності та взаємодія з органами влади» відбудеться у м. Вінниці..

За ініціативи ГО «Центр Поділля-Соціум» (Вінниця) вперше в Україні проведено дослідження, щодо потреб, цінностей, та взаємодії з органами влади людей поважного віку. На основі комплексного дослідження аналізуються способи взаємодії людей поважного віку з органами місцевої влади в п’яти містах України – Вінниці, Житомирі, Миколаєві, Полтаві, Слов’янську.

Розглянуто стан, орієнтації та соціальний активізм літніх людей. Характеризуються самопочуття, потреби, цінності. Розглянуті нормативні документи органів місцевого самоврядування щодо літніх людей. Пропонуються рекомендації по вдосконаленню політики щодо людей поважного віку. Визначаються перепони та труднощі у людей поважного віку, що перешкоджають активній взаємодії з органами влади.

Ознайомитись з результатами дослідження можна за посиланням: https://fex.net/s/yzzcpto

В Вінниці презентацію дослідження буде проведено 30 травня 2019 року з 10.00 до 11.00 у локації HUB «Місто змістів» за адресою вулиця Пушкіна 11.

Запрошуємо зацікавлених осіб взяти участь в презентації результатів проведеного дослідження «Люди поважного віку в Україні: потреби, цінності та взаємодія з органами влади».

Проведення дослідження здійснено в рамках проекту ГО «Центр Поділля-Соціум» «Громадянська активність без вікових обмежень» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Сергій Проценко, Голова правління ГО «Центр Поділля-Соціум»