Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Презентація проекту про медіа грамотність

19 серпня 2015 року, в Вінницькій міській раді відбулась прес-конференція громадської організації «Центр Поділля-Соціум» про реалізацію нового проекту – «Медійна грамотність для літніх людей, як складова освіти протягом всього життя», що підтримано міжнародною організацією DVV International.

         Ми реалізовуємо не перший проект цільовою аудиторією якого є старші люди.

 Метою проекту «Медійна грамотність для літніх людей, як складова освіти протягом всього життя» є розвиток навичок критичного мислення для усунення можливості маніпулювання людьми «третього віку» через навчання їх медійної грамотності.

Особлива подяка: Ірині Ткачук (незалежний телеканал «Доба») за професійну оцінку ситуації, а також за підтримку та партнерство, що допоможе  рухати зміни;

Олені Тараненко (Донецький національний університет) за експертні коментарі та небайдужість, за натхнення та віру, що спільними зусиллями ми зможемо рухатись до спільної мети;

Ользі Коляструк (Вінницький державний педегогічний університет ім. Коцюбинського) за прекрасний ґрунтовний аналіз особливостей комунікативного простору людей старшого віку та рекомендації до трансформації кожного з нас.

Дякуємо за інформаційну та партнерську підтримку Вінницькій міській раді та журналістам, що відвідали захід!

Анна Савчинська