Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Правова допомога в сільській громаді

В рамках реалізації проекту “Пенсіонер це етап життя – зробимо його захищеним” спільно з партнерами проекту – Центром надання безоплатної правової допомоги, здійснили виїзди в громади с. Чернятин (Жмеринського району) та с. Яришівка (Тиврівського району).

Метою виїздів в сільські громади є надання правових консультацій та правової допомоги мешканцям сіл, разповсюдження інформаційних буклетів правового характеру.

Під час виїздів було надано більше 10 правових консультацій для мешканців вищезазначених сіл.

Наразі командою проекту готується правовий посібник, що вміщуватиме практичні поради вирішення питань правового характеру.

Виконується в рамках Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмної  ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Нагадуємо що метою проекту є  підвищення правової обізнаності та покращення доступу літніх людей до отримання якісної, вчасної правової допомоги, шляхом  налагодження дієвої співпраці між громадським організаціями, центрами та органами місцевого самоврядування.

Анна Моргун, координаторка Проекту