Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Партнерська громадська організація з Миколаєва проводить навчання для людей поважного віку

Цими святковими днями наші чудові колеги/колежанки з Миколаєва розпочали цикл тренінгів для людей поважного віку в рамках проекту «Громадська активність без вікових обмежень», що реалізується громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» та здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Громадська організація «Освітній центр «Університет третього віку» (м. Миколаїв) долучилася до проекту в жовтні 2018 року разом з колегами з Вінниці, Полтави, Житомира, Слов’янська.

Перший день дводенного тренінгу, відкритий директором департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергієм Василенко пройшов у неймовірно дружній та теплій атмосфері.

В першій половині тренінгу говорили про ефективну взаємодію громади із владою заради спільного результату і успішного розвитку.

В другій частині тренінгу – завдяки фахівцям департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради дізнавались усе про програму «Громадський бюджет» та навчались правилам заповнення проектної заявки.

На фото: під час проведення тренінгу.

Анюта Моргун, Заступниця голови правління ГО «Центр Поділля-Соціум»