Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ТЕНДЕР

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ТЕНДЕР:

Громадська організація «Центр Поділля-Соціум», в рамках програми «Платформа розвитку громадянського суспільства» оголошує тендер на проведення заходів з організаційного розвитку для своєї команди.

Термін надання послуг: лютий-березень 2019 (Дати будуть узгоджені з обраним провайдером).

Назва послуги та оплата провайдеру:

  • Коуч сесія та експертний супровід з стратегічного планування та системного моніторингу/оцінки змін організації – 18 000 грн (24 години роботи)
  • Проведення ребрендінгу та оновлення комунікаційної стратегії організації згідно з новим стратегічним планом – 11 200 грн (16 годин роботи)
  • Коуч сесія з розробки внутрішніх фінансових політик організації та експертний супровід з підготовки до аудиту діяльності 2018 року – 15 000 грн. (20 годин роботи)
  • Коуч сесія та експертний супровід з розробки внутрішніх процедур та політик з управління грантами та програмами організації – 11 200 грн. (16 годин роботи)

Увага!!! Надавачі послуг, які подають документи на тендер, мають бути зареєстровані на порталі http://cd-platform.org/

Зверніть увагу, проведення заходів – у м. Вінниця, для тренерів/тренерок з інших міст не передбачено компенсацію за проживання та проїзд, тільки оплата тренінгової роботи. Організатори під час проведення заходів забезпечують канцтоварами, необхідною орг. технікою та перервами на каву.

Для участі в тендері необхідно надати включно до 04 лютого 2019 року: резюме Тренера/Тренерки + план проведення обраного коучингу, бажано також отримати рекомендації від організацій, з якими вже працював провайдер.

Тренер/Тренерка, що подає документи на участь у тендері має відповідати наступним критеріям: мінімум 3 роки досвіду надання тренерських послуг, рекомендації від організацій та максимально конкретний, орієнтований на розвиток організації план заходу.

Документи для участі в тендері надсилати  на електронну пошту координаторки проекту: ann-morgun@ukr.net. Прохання в темі листа зазначати «Тендерні документи». При виникненні додаткових запитань щодо участі в тендері, прохання телефонувати до Анни Моргун (067) 683-34-06 (в робочі дні в період 10.00-17.00).

Сергій Проценко, голова правління ГО “Центр Поділля-Соціум”