Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ТЕНДЕР НА ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГУ

Громадська організація «Центр Поділля-Соціум», в рамках програми «Платформа розвитку громадянського суспільства» оголошує тендер на проведення 2-денного тренінгу: “Моніторинг та оцінка у процесі прийняття рішень»

Час надання послуг: червень поточного року (Дати будуть узгоджені з провайдером). Оплата провайдеру: 15 000 гривень (2 денний тренінг та розробка документів)

Увага!!! Надавачі послуг, які подають документи на тендер, мають бути зареєстровані на порталі

 http://cd-platform.org/

Зверніть будь ласка увагу, місце проведення заходів це Вінниця, для тренерів з інших міст не передбачено компенсацію за проживання та проїзд, тільки оплата тренінгової роботи. Організатори під час проведення заходів забезпечують канцтоварами, необхідною орг. технікою та перервами на каву.

Для участі в тендері необхідно надати включно до 30 травня 2018 року: резюме Тренера + план проведення тренінгу (включаючи приклади  роздаткових матеріалів тощо), бажано також отримати рекомендації від організацій, з якими вже працював провайдер. Тренер, що подає документи на участь у тендері має відповідати критеріям: мінімум 3 роки досвіду надання тренерських послуг, рекомендації від організацій та максимально орієнтований на розвиток організації план тренінгу.

Документи для участі в тендері прохання надсилати  на електронну пошту координаторки проекту:

ann-morgun@ukr.net.

Прохання в темі листа зазначати «Тендерні документи». При виникненні додаткових запитань щодо участі в тендері, прохання телефонувати до Анни Моргун (067) 683-34-06

Сергій Проценко, Голова правління ГО “Центр Поділля-Соціум”