Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Анонс відкриття Програми «English Access Microscholarship Program» у Вінниці

АНОНС Відкриття Програми малих стипендій з вивчення англійської мови

(«English Access Microscholarship Program»)

Час: 22 січня 2016 р., 15:30

Місце: м. Вінниця, вул. Архитектора Артинова, 12а Галерея «ІнтерШик» (3 поверх)

22 січня 2016 р., о 15:30 у м. Вінниці за адресою вул. Архитектора Артинова, 12а Галерея «ІнтерШик» (3 поверх) відбудеться церемонія відкриття Програми малих стипендій з вивчення англійської мовиEnglish Access Microscholarship Program» – скорочено Access), що реалізується у Вінницькій області і ще у декількох регіонах України міжнародною неприбутковою організацією Project Harmony, Inc. (робоча назва PH International). Програма Access проводиться за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і фінансується Державним департаментом Сполучених Штатів Америки. У Вінницькій області партнером програми є Громадська організація «Центр Поділля-Соціум», що надає обладнане приміщення для проведення занять.

Програма Access дає можливість учням з малозабезпечених і соціально вразливих родин, в тому числі  переселенцям і молоді з особливими потребами, безкоштовно поглибити свої знання англійської мови, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України.

Програма триватиме до 31 серпня 2017 р. Учасники програми забезпечуються підручниками. Також, інтенсивні навчальні сесії будуть проведені на базі дитячих літніх таборів під час літніх канікул. Хоча від кандидатів на участь у програмі не вимагається високого рівня знань з англійської мови, вони все ж повинні засвідчити свою загальну належну успішність в школі і мотивацію до навчання. Під час відкриття дітям, які успішно пройшли відбір до програми, будуть вручені листи від Посольства США, що засвідчують їх участь.

Контакти для довідок:

Гайдамашко Андрій Андрійович, Project Harmony, Inc. (PH International):

тел.: 050-446-58-61,  ел.пошта: andriy.haidamashko@ph-int.org

Моргун Анна Сергіївна, Громадська організація «Центр Поділля-Соціум»:

тел. 067-683-34-06,  ел.пошта: ann-morgun@ukr.net