Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Об’єднуємо зусилля на благо суспільства

Сучасні практики роботи з людьми поважного віку
Новий проект ГО «Центр Поділля-Соціум» спільно з Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації та DVV International Ukraine

5 листопада 2018 року стартував перший день навчання з фаховими тренерками Світлана Дубина Оксана Шуневич Светлана Дмитриева для завідувачів/завідувачок відділень денного перебування територіальних центрів, що працюють в районах Вінницької області.

– розвиток професійних компетенцій спеціалістів/спеціалісток, які надають соціальні послуги навчального спрямування для людей поважного віку.
– запровадження механізмів активізації громадян поважного віку з метою покращення якості життя, активного довголіття;
– надання інформаційної, консультативної, методичної та практичної підтримки тих, хто надає навчальні послуги людям поважного віку.

І це ще далеко не повний перелік завдань, який ми поставили перед собою.

Об’єднання ресурсів державних структур, громадських організацій, міжнародних фондів є важливою складовою розвитку та ефективної взаємодії.

Нагадуємо і про Стратегію державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року, що схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України, яка ставить ряд завдань для покрашення якості життя людей поважного віку в Україні.

На фото: під час тренінгових занять

Сергій Проценко, Голова правління ГО «Центр Поділля-Соціум»