Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Новий Проект для людей поважного віку

Шановні колеги, ми реалізуємо новий цікавий Проект.

Проект «Медійна грамотність для людей поважного віку» є ініціативою громадської організації «Центр Поділля-Соціум», яку підтримано Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні.

Метою проекту є розвиток навичок критичного мислення для усунення можливості маніпулювання людьми поважного віку через навчання їх медійній грамотності.

Проект консолідує зусилля 7 громадських організацій України, що працюють з людьми поважного віку на досягнення спільної мети – захисту літніх людей від дезінформації та маніпуляцій.

Кого ми шукаємо:

– Ініціативні, дієві громадські організації з міст: Суми, Кіровоград, Мелітополь, Івано-Франківськ, Дніпро та Львів, які вже працюють у напрямку підтримки та захисту літніх людей;

– Відповідальних, активних та ініціативних представників/представниць від вищевказаних НГО, які готові бути координаторами/координаторками напрямку по роботі з літніми людьми у своїх містах.

Що ми пропонуємо:

  • Практичне, фахове навчання з медіа грамотності для 2-х представників/представниць з кожної громадської організації (тільки з вище вказаних міст України);
  • Розроблені посібники та програми для роботи з людьми поважного віку з питань медіа грамотності;
  • Допомогу у проведені самостійних заходів для літніх людей з медіа грамотності (у своїх містах);
  • Підтримку для координаторів/координаторок (експертну, організаційну, фінансову);

Якщо Ви зацікавлені приєднатись до проекту, надсилайте на пошту 

ann-morgun@ukr.net таку інформацію: назву організації, місто, посилання на сайт (сторінки в мережах) про діяльність своєї організації та контакти ( в тому числі адресу skype ) ми з Вами зконтактуємо.

Анна Моргун, Заступниця голови правління ГО «Центр Поділля-Соціум»