Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

На шляху до правої захищенності

   Проект громадської організації “Центр Поділля-Соціум” “Пенсіонер це етап життя – зробимо його захищеним”, виконується в рамках Проекту “Доступна та якісна правова допомога в Україні”, який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмної  ініціативи “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”.

  Мета проекту: Підвищення правової обізнаності та покращення доступу літніх людей до отримання якісної, вчасної правової допомоги, шляхом  налагодження дієвої співпраці між громадським організаціями, центрами та органами місцевого самоврядування.

  14 березня 2016 року проведено  підготовчий тренінг для консультантів, студентів старший курсів юридичних факультетів та партнерів з Вінницького міського Центру надання безоплатноі вторинноі правовоі допомоги. До проекту приєднались студенти Університету “Україна” та Донецького Національного Університету.

   Дякуємо партнерам за активність та бажання співпрацювати.

  Щира вдячність Голові правління ВОГО «Центр правової допомоги» (м. Ковель) Альоні Матвійчук, яка ділилась практичним досвідом реалізації проектів надання соціальних послуг правового характеру.

На фото: під час проведення тренінгу

Координаторка проекту ГО «Центр Поділля-Соціум»

Анна Моргун