Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Міжнародний Форум “Навчання людей поважного віку: досвід та перспективи”

Міжнародний Форум «Навчання людей поважного віку: досвід та перспективи»

30 вересня  –  1 жовтня  2017 року (субота-неділя) м. Вінниця

Відкрита реєстрація на участь у Форумі за посиланням    http://bit.ly/2vlSB3c

Шановні колеги/колежанки, громадські активісти/активістки, освітяни, працівники соціальної сфери, працівники закладів культури!

Запрошуємо Вас взяти участь в Міжнародному Форумі «Навчання людей поважного віку, досвід та перспективи» (далі Форум), що відбудеться  в період 30 вересня – 01 жовтня 2017 року в Україні у м. Вінниці.

Форум проводиться за організаційної та фінансової підтримки Представництва DVV International в Україні та Вінницької міської ради.

До участі запрошуються мотивовані бажаючі з усіх регіонів України.

Організатори Форуму: 

  • громадська організація “Центр Поділля-Соціум”
  • Вінницька міська рада
  • Національна Академія Педагогічних наук України
  • Європейська Асоціація освіти дорослих
  • Українська Асоціація освіти дорослих
  • Представництво DVV International в Україні

Мета: Сприяти поширенню різних моделей співпраці між організаціями громадянського суспільства (ОГС), навчальними закладами та органами влади у наданні навчальних  послуг для людей поважного віку.

Завдання Форуму:

–      Презентувати досвід та наявні  практики у навчання людей поважного віку в Україні та інших країнах.

–      Розширити співпрацю ОГС з навчальними закладами та державними органами з метою поглиблення розуміння ролі навчання впродовж життя.

–      Впровадження нових форм взаємодії навчальних закладів, а також неурядових організацій та органів влади (на всіх рівнях) для розробки стратегій, програм, спрямованих на навчальну підтримку людей поважного  віку, включаючи лобіювання виділення коштів з місцевих бюджетів

Формати:

–      Тематичні доповіді / повідомлення (щодо розробки освітньої політики для людей поважного віку, підготовки спеціалістів, розробки стратегій підтримки активного довголіття.

–      Презентації кращого практичного досвіду різних країн

–      Тренінги / презентації для неурядових організацій та державних службовців щодо можливості співробітництва (включаючи розподіл фінансування з місцевих бюджетів, успішний досвід ОГС)

–      Обговорення в форматі відкритого простору.

Участики: представників/представниці громадських організацій, навчальних закладів, територіальних центрів соціального обслуговування (Департаментів соціальної політики), бібліотек,  які надають навчальні послуги для людей поважного віку.

Календар участі:

до 30 серпня 2017 року – прийому заявок на участь у Форумі за онлайн-формою

до 10 вересня 2017 року  – відбір учасників/учасниць Форуму на підставі розгляду мотиваційних листів та анкетування за онлайн-формою.

11 вересня 2017 року – офіційне оголошення результатів та відправка учасникам/учасницям офіційного запрошення на участь у Форумі.

Проїзд та проживання компенсується приймаючою стороною.

УВАГА! Прибуття на Форум – виключно за офіційним Запрошенням  учаснику/учасниці Форуму, яке надсилається організаторами за результатами розгляду поданих заявок.

Голова правління ГО «Центр Поділля-Соціум» Сергій Проценко .

контакти  координаторки Форуму

067-683-34-06,  ann-morgun@ukr.net

Анна Моргун