Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Майбутньому потрібні спогади….Проект за підтримки OWEN e.V.

Історія –  це не просто факти, що розташовані у певній хронології,  це не тільки ілюстрації або експертні оцінки. Це в першу чергу  люди, що проживали свої життя та можуть поділись частиною їх з іншими.

ГО «Центр Поділля-Соціум» реалізує проект «Майбутньому потрібні спогади: український діалог про історію та спогади»  за підтримки  ОВЕН (OWEN e. V.) – Мобільна академія ґендерної рівності та миротворчості та Інститут міжнародних відносин в області культури (ifa) . В рамках цього проекту  його учасниці та учасники втілюють власні ініціативи, головна мета яких створити умови для діалогу та підтримати його.

Протягом минулого тижня реалізувалось дві чудові ініціативи. Перша: тренінг «Вектор – пам’ять», що  відбувався 18 та 19 листопада.  Ініціаторками ініціативи були Світлана Дубина та Оксана Яцюк. Під час тренінгу учасники працювали з темою колективної та індивідуальної пам’яті, власними історіями та  історіями родин.

Другою ініціативою став майстер-клас «Збереження споминів:від теорії до практики» Оксани Романюк та Оксани Прищак. Під час  якого учасники та учасниці працювали з практиками збору спогадів, етичними аспектами  роботи з біографічним інтерв’ю та брали біографічні інтерв’ю. Завершилась ініціатива аналізом інтерв’ю.

Попереду у нас ще багато цікавих та потрібних ініціатив.

Чекайте анонсів

https://www.facebook.com/CentrPodillaSocium та  http://pscentr.com.ua.