Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Львів. Медіа-форум.

Фото_Пед_универ_

Одразу 2 команди з Вінниці (студенти Донецького національного та Вінницького державного педагогічного університетів) є переможцями проекту “Справа.Вголос”, школа молодіжної журналістики. Загалом в конкурсі прийняли участь більше ніж 100 команд з різних міст України.

Реалізацію проекту у Вінниці координувала громадська організація “Центр Поділля-Соціум”. В рамках проекту у Вінниці працювало 8 команд, які створили 16 електронних газет, що опубліковані на mammedia.com.ua.

Команди переможців конкурсу в якості мотивації та набуття практичного досвіду, запрошені на Львівскій медіа форум, який цього року налічує понад 700 учасників.

Протягом двох днів, студентів навчали журналістиці польські тренери. В результаті було сформовано 3 команди: радіо, відео та пресса. 28-29 травня, студенти працюють на медіа форумі в якості справжніх журналістів. Команди беруть інтерв”ю у відомих спікерів, серед яких цього року Бернар-Анрі Леві, політичний журналіст з Франції, Роман Скрипін, громадське телебачення України, Зураб Аласанія, генеральний директор телерадіокомпанії України та багато інших відомих людей, більше інформації на http://lvivmediaforum.com/

Вітаємо переможців та радіємо можливостям розвитку.

Анна Моргун