Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Квест-вікторини в рамках #ТижніНімеччини

#ТижніНімеччини В жовтні 2020 року виповнюється 30 років з того моменту, коли Німечччина  об’єдналась в єдину державу.

В рамках проведення «Тижнів Німеччини в Україні 2020» –  відзначається 30 років цієї дати, як нагадування про історичну подію та її значення для Німеччини та Європи.

В м. Вінниця, в період з 03.10.2020 до 23.10.22020 року, ГО «Центр Поділля-Соціум» у співпраці та партнерстві з Вінницьким державним педагогічним університетом імені М. Коцюбинського організує проведення інтерактивних ігор серед студентської та учнівської молоді.

Метою заходів є залучення молоді до питань вивчення історії культурної німецько-української співпраці. Привернення уваги громадськості до обміну думками з питань культурної спадщини, свободи творчості, демократії та взаємопорозуміння.

Заходи проекту реалізуються шляхом проведення інтерактивних ігор серед студентської та учнівської молоді. Інтерактивна гра передбачає змагання між командами з числа учнівської та студентської молоді. Перші змагання проведено 03 жовтня 2020 року і вони захопили учасників та учасниць завдяки креативу модераторів квест-вікторини Софії та Михайла.

Проведення заходу підтримано Посольством Німеччини в України в рамках конкурсу культурно-соціальних проектів.

На фото: під час проведення квест-вікторини для учнівської молоді в ХАБ «Місто зі змістом»

Сергій Проценко, Голова правління ГО «Центр Поділля-Соціум»