Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Курс «Успішне спілкування» користується попитом в Центрі соціальної активності для літніх людей

         22 жовтня 2015 року  у Центрі соціальної активності, що у місті Вінниці розпочато заняття чергової групи курсу «Успішне спілкування».

Метою курсу є розвиток комунікативних навичок, підвищення соціальної  активності та створення умов для формального і неформального спілкування, освіти та дозвілля. З групою літніх людей працюють професійна тренерка Тетяна Міхновець, фахові психологи Вікторія Засимова та Ірина Пущик.

Група сформувалась у кількості 20 осіб. Тема виявилась актуальною та викликала інтерес. Надзвичайно приємно те, що значна кількість слухачів та слухачок прийшла на заняття за порадою друзів, які раніше проходили  навчання.

         Зазначений курс реалізується громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» в рамках проекту «Освіта протягом всього життя» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США  в Україні. 

         Менеджерка проектів організації Анна Савчинська поділилась своїми враженнями: «Вдруге працюємо в такому форматі та переконані у гарному  результаті для групи. В групу люди потрапили, зазвичай, через рекомендації друзів та знайомих, а це свідчить про ефективність та користь навчання на курсі. Сьогодні заняття мало більше вступний характер. Учасники та уччасниці знайомились, говории про очікування та сподівання від курсу, а також розпочали роботу над темою комунікації. Принагідно, дякуємо за гостинність бібліотеці № 8, чудовий приклад корисної та комфортної співпраці між громадською організацією та державною установою!».

На фото: під час проведення занять.

          Ірина Пущик