Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

«Інструменти участі у житті громади – як спосіб взаємодії із владою»

16 та 17 лютого 2019 року у м. Вінниці відбувся практичний тренінг для пенсіонерів та пенсіонерок з питань способів покращення взаємодії з владою. Спільно з тренерками проекту Світланой Дмитриєвой та Олесею Шевчук люди поважного віку працювали над тим, як покращити взаємодію з Вінницькою міською радою.

Опановували особливості користування інформацією, що розміщена на сайті Вінницької міської ради. Вчились робити запити на отримання публічної інформації. Практикувались в поданні електронних петицій та звернень, на прикладах знайомились з таким важливим інструментом участі як громадські слухання.

Найбільшу зацікавленість у учасників та учасниць тренінгових занять викликав такий інструмент участі, як бюджет громадських ініціатив. Вони готуються прийняти участь та подати власні ідеї в рамках конкурсу бюджету участі, який реалізується у м. Вінниці.

Люди поважного віку у м. Вінниці активні та ресурсні, участь їх у житті громади можлива та надзвичайно важлива!

Необхідно допомогати їм на етапі опанування процесу використання існуючих інструментів участі у житті громади.

Запрошуємо прийняти участь у наступному тренінгу, який відбудеться 23-24 лютого об 11.00 у Вінницький обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва.

Вдячні працівникам та працівницям бібліотеки за гостинність та чудові умови для проведення тренінгових занять

За додатковою інформацією та для реєстрації звертайтесь до координаторки Проекту за телефоном: (068)320-76-54; (093) 998-41-17 Світлана

Проект «Громадська активність без вікових обмежень» реалізується громадською організацією «Центр Поділля – Соціум» та здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Анюта Моргун, заступниця голови правління ГО «Центр Поділля-Соціум»