Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Информація. Захист прав тяжкохворих дітей

Доброго дня, шановні колеги, Прошу Вас по можливості розіслати по Вашій базі це оголошення, або розмістити у Вас на сайті. Звичайно, від Вас також чекаємо учасників! Реально, захід відбудеться неподалік від Ужгорода, але точне місце повідомимо зареєстрованим учасникам. Дякую! З повагою – Олександр Вольф, голова Асоціації паліативної та хоспісної допомоги.

11-13 лютого 2016 р. БО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» проводить тренінг «Захист прав тяжко хворих дітей». Захід відбудеться за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Участь у заході можуть взяти представники неурядових організацій і волонтерських, ініціативних груп з різних регіонів України, бажано з Правобережної частини України.

Під час заходу підніматимуться такі теми: права тяжкохворих (невиліковно хворих) дітей, механізми їх захисту, створення мереж, альянсів та інших партнерств між неурядовими організаціями та іншими зацікавленими особами, залучення коштів (фандрейзинг) на проведення правозахисної діяльності тощо.

Учасники забезпечуються проживанням, харчуванням, відшкодовуються  транспортні витрати. У зв’язку з обмеженою кількістю місць, відбір учасників – на конкурсних засадах.

Реєстрація за посиланням  http://goo.gl/forms/qZrqB61hNG У разі, якщо Ви не отримаєте від нас підтвердження реєстрації, звяжіться з нами:

info@palliativ.kiev.ua, 097 14 17 456

Точні місце та час початку заходу буде повідомлено зареєстрованим учасникам.

З повагою – Олександр Вольф, голова БО «Асоціація паліативної та

хоспісної допомоги»

www.palliativ.kiev.ua