Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Готуємо брошюру для людей поважного віку

Шановні колеги!

В рамках проекту «Освіта протягом всього життя», який ми реалізуємо за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні  готується до випуску брошура для людей поважного віку.

Метою проекту «Освіта протягом всього життя» є підвищення правової обізнаності та соціальної активності людей поважного віку, шляхом створення та функціонування центрів для літніх людей в 7 містах України, а саме: Вінниця, Київ, Рівне, Львів, Одеса, Хмельницький, Київ.

Плануємо включити у видання інформацію направлену на допомогу пенсіонерам в користуванні комп’ютером, інформацію правового характеру (юридичні консультації),  інформацію щодо шляхів збереження та покращення пам’яті з практичними вправами, інформацію про важливість  та вплив позитивного мислення на життя людини.

Колеги, якщо Ви маєте інформацію, яка за Вашим досвідом має значний попит, зацікавленість та носить практичний характер для людей поважного віку, просимо порадити нам таку інформацію.

Прохання інформацію надсилати на електронну скриньку ann-morgun@ukr.net до 31 травня, адже на початку червня ми брошуру вже плануємо надрукувати.

Дякуємо за підтримку!

Анна Моргун