Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Форум громадянського суспільства, Вінниця

25 липня 2015 року у Вінниці відбувся «Форум розвитку громадянського суспільства: «Громада-Влада-Бізнес: стратегічний діалог».

Команда організацї «Центр Поділля-Соціум» була учасником форуму та мала чудову нагоду презентувати свою діяльність за допомогою інформаційних кубів.

Новий формат презентації дав змогу висвітлити діяльність організації у фотографіях та привернути увагу не тільки учасників форуму, а і перехожих, в тому числі потенційних клієнтів організації. Завітати у Вечірній народний університет «Третій вік» ми запрошували людей старшого віку, роздаючи інформаційні матеріали про проект «Освіта протягом всього життя».

Новим форматом заходу на форумі був «Вуличний університет», що об’єднав під відкритим небом представників громадських організацій, влади та бізнесу. Такий майданчик залежно від потреби може бути дискусійним, освітнім або розважальним. Його особливість у простоті та комфорті, що дозволили сприймати інформацію легко та зрозуміло. В майбутньому плануємо спробувати формат вуличного університету зі студентами «Третього віку».

Команда громадської організації «Центр Поділля-Соціум» вдячна організаторам за високий рівень організації заходу, за професійний підхід, гарний настрій та створення унікальної для міста Вінниці платформи розвитку.

Анна Моргун