Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Флеш-моб «ІнФормуй свою громаду»: підсумки

196194902196198008

ІНФОРМАЦІЯ З ГУРТа         (http://gurt.org.ua/news/recent/29214/bull/)

Флеш-моб «ІнФормуй свою громаду», який відбувся в 11 обласних центрах України 26 вересня 2015 року, став резонансною подією, яка викликала суспільний інтерес. До заходу долучилося понад 1500 громадян, які одночасно збирали символи своїх міст із безлічі фрагментів малюнка з метою привернення уваги та інформування українців про важливість участі кожного у розвитку своєї громади.

Нагадаємо, проведення флеш-мобу ініціював Ресурсний центр ГУРТ у межах Тижня громадської участі, що тривав протягом 21-27 вересня в країнах Центральної та Східної Європи.

За результатами моніторингу засобів масової інформації до анонсування та висвітлення результатів флеш-мобу долучилося понад 100 різних медіа. Серед них:  Радіо СвободаЕспресо ТВТернопільське інформаційне бюроІвано-Франківський обласний телеканалгазета «Молодий Буковинець»Чернівецький проміньIPT ПолтаваСевередонецкие страсти та багато інших.

В соціальних мережах більше інформації про флеш-моб шукайте за хештегом #ІнФормуйСвоюГромаду.фото_флешмоб_

Ресурсний центр ГУРТ висловлює щиру подяку за допомогу в проведенні флеш-мобу «ІнФормуй свою громаду» регіональним співорганізаторам, зокрема: ГО «Центр Поділля-Соціум» (м. Вінниця),

Контакти