Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Анонс прес-конференції про медіа грамотність

19 серпня о 13:30 в приміщенні Вінницької міської ради відбудеться прес-конференція присвячена реалізації нового проекту громадської організації «Центр Поділля-Соціум», що має назву «Медійна грамотність для літніх людей, як складова освіти протягом всього життя».

            ГО «Центр Поділля-Соціум» реалізовує не перший проект цільовою аудиторією, якого є старші люди. Питання, що постають перед літніми людьми мають широкий спектр: від вивчення комп’ютерних технологій до курсів з успішних комунікацій. Але особливо актуальною темою, в інформаційному суспільстві постає медійна грамотність. 

Громадська організація «Центр Поділля-Соціум» розпочинає реалізацію проекту «Медійна грамотність для літніх людей, як складова освіти протягом всього життя», який підтримано міжнародною організацією DVV International.

Метою проекту є розвиток навичок критичного мислення для усунення можливості маніпулювання людьми «третього віку» через навчання їх медійної грамотності.

Першим етапом проекту є тренінг для партнерів-громадських організацій з 8 міст України, що підписали меморандум про створення асоціації «За освіту для літніх людей» в квітні 2015 року та працюють в сфері неформальної освіти літніх людей.

Навчатиме координаторів та координаторок фахова тренерка та медіапедагог Валентина Потапова. Завдяки продуктивній роботі учасники та учасниці навчаться розуміти сучасні принципи маніпуляцій у медіа просторі та зможуть передавати цю інформацію цільовій аудиторії – людям старшого віку.

Другим етапом проекту є тренінги в 8 містах України, учасниками яких будуть безпосередньо літні люди.

Спікерками прес-конференції будуть:

Анна Моргун – координаторка проекту  «Медійна грамотність для літніх людей».

Ірина Ткачук – директорка телеканалу «Доба», громадська діячка.

Ольга Коляструк – докторка історичних наук, професорка, завідувачка кафедри філософії, соціально-політичних дисциплін та етнології ВДПУ.

Олена Тараненко – кандидатка філологічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри журналістики ДонНУ.