Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Активне довголіття – рівний доступ до прав та можливостей

Щойно завершилась Партнерська зустріч «Практична адвокація на користь людей поважного віку», яка тривала 18-19-20 серпня 2020 року у Вінниці.

В рамках зустрічі партнери та партнерки проекту «Стратегія активного довголіття в Україні — рівний доступ до прав та можливостей» обмінювались досвідом діяльності своїх організації у напрямку освіти дорослих в своїх регіонах, а також зосередили зусилля над методами налагодження ефективної роботи з ОМС.

Унікальним стало те, що учасниками/учасницями зустрічі стали представники/представниці громадських організацій та органів місцевого самоврядування, з якими відбувається тісна співправраця щодо впровадження змін у регіональні програми для покращення якості життя та доступу до можливостей людей поважного віку.

Ми неймовірно вдячні тренерському складу зустрічі: Оксані Рубай, Ларисі Поповій, Світлані Дмитрієвій, Анні Моргун, Наталі Проць, Анні Савчинській.

Захід проводився в рамках Проєкту «Стратегія активного довголіття в Україні — рівний доступ до прав та можливостей» реалізується громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні/Supported by the Democracy Grants Program of the U. S. Embassy in Ukraine.

Сергій Проценко, Голова правління ГО «Центр Поділля-Соціум»