Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Курс “Успішне спілкування” – відкрито

Відкриття нового курсу в Центрі соціальної активності для літніх людей

Сьогодні, 6 серпня, у Центрі соціальної активності, що у місті Вінниці розпочав роботу новий курс «Успішне спілкування».

Метою курсу є розвиток комунікативних навичок, підвищення соціальної активності та створення умов для формального і неформального спілкування, освіти, дозвілля. З групою літніх людей працюють професійна тренерка Тетяна Міхновець та фахова психолог Вікторія Засимова.

 

Група сформувалась у кількості 20 осіб. Надзвичайно приємно, що тема виявилась настільки актуальною та викликала інтерес.

Такий курс вперше реалізується громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» в рамках проекту «Освіта протягом всього життя» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США  в Україні.

Координаторка проекту Анна Моргун поділилась своїми враженнями: « Вперше працюємо в такому форматі, сподіваємось на хороший результат для групи та для нас! Сьогодні знайомились, презентували проект та організацію! Дякуємо за гостинність бібліотеці № 8, чудовий приклад корисної та комфортної співпраці між громадською організацією та державною установою!».

Анна Савчинська