Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Соціальна Майстерня для людей поважного віку “Навчання. Можливості. Участь”

«Наскільки люди поважного віку готові долучатись до розвитку своєї громади?» та «Чи доступні і зрозумілі інструменти участі розвитку громади для людей поважного віку?».
На ці та інші питання ГО “Центр Поділля-Соціум” спільно з учасниками/цями навчальних програм ГО, Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Вінниці шукатимуть відповіді в рамках Соціальної майстерні для людей поважного віку «Навчання. Можливості. Участь».
В ході майстерні заплановано обговорити з учасниками/цями партисипативні практики, що вже існують в місті та показати які шляхи участі для містян працюють найефективніше. Запланована презентація існуючих можливостей для навчання та розвитку людей поважного віку у Вінниці.
Формат Соціальної майстерні надасть можливість отримати зворотній зв’язок, щодо існуючих практик та визначити як, на думку учасників/ць, налагодити взаємодію на користь громади.
Після проведення Соціальної майстерні ми систематизуємо напрацювання та представимо їх громадськості. Слідкуйте за новинами у Facebook та на сайті http://www.pscenter.org.ua
Організатори заходу ГО «Центр Поділля-Соціум» спільно з Департаментом соціальної політики Вінницької міської ради. Захід можливий за підтримки наших добрих друзів – Center Ahalar