Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Проект, що сприяє покращенню взаємодії між людьми поважного віку та владою

Як покращити взаємодію між людьми поважного віку та органами місцевого самоврядування?

Відповіді на це та інші питання разом шукали представники влади, громадських організацій та люди поважного віку під час презентації дослідження «Аналіз способів взаємодії людей поважного віку з органами місцевого самоврядування», що відбулась 10 травня 2018 року у Львові.

Під час публічного заходу обговорювалися питання про те,  на якому рівні відбувається взаємодія та комунікація людей поважного віку та органів місцевого самоврядування, чи знають пенсіонери про сучасні інструменти взаємодії з владою та чи готові вони приймати участь в житті громади, які кроки для покращення ситуації можна здійснити на цьому етапі.

Також, презентовано авторський навчальний продукт, що розроблений партнерами Проекту «Єднання поколінь на користь громади», громадською організацією «Центр освіти дорослих Полтавщини», який буде здатний покращити рівень залучення людей поважного віку до життя громади.

Одним з підсумків проведення заходу стала зацікавленість представників місцевого самоврядування Львова у  зазначенному навчальному продукті та готовність співпрацювати з громадськими організаціями, щодо питання його впровадження.

Проект «Єднання поколінь на користь громад» реалізується ГО «Центр Поділля Соціум» за підтримки «Програми сприяння громадський активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

На фото: під час проведення заходу у м. Львів

Світлана Дмитрієва, координаторка Проекту «Єднання поколінь на користь громади»