Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Проект «Разом до Перемог».

Первий_грант_Проценко_Доучинский_

Проект підтримано за результатами  конкурсу проектів «Через досвід до успіху» в рамках благодійної Програми «Вінниця це моє місто»  благодійного фонду «Подільська громада».

Цільова група Проекту – 30 підлітків з малозабезпечених та неповних сімей м. Вінниці. Підбір бажаючих прийняти участь у Проекті здійснено за безпосередньої участі фахівців Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час виконання Проекту учасники цільової групи на тренінгах набули навички користування комп’ютером, набули та закріпили навички впевненої поведінки і неконфліктного вирішення проблемних ситуацій. Під час проведення екскурсій патриотичного спрямування, організації on-line спілкування з однодумцями та обговорення на тематичних форумах в соціальних мережах учасники цільової групи отримали нові знання та розширили коло друзів та знайомих.

Мету проекту «Разом до Перемоги» досягнуто.

Отримані знання реально допомогли підвищити рівень оцінок і успішності в школі. Громадською  організацією «Центр Поділля-Соціум» планується продовження діяльності у напряму роботи з підлітками малозабезпечених та неповних сімей м. Вінниці.

Реалізація проекту «Разом до Перемоги» знайшла схвальні відгуки у фахівців Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також з боку наглядової ради МБФ «ЕвроАзія».

Соціальний аспект та значущість проекту було підкреслено у друкованих виданнях ЗМІ, зокрема газети від 02.03. 2012 («Вінницька газета», рубрика «Місто дружне до дітей»).