Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Проект «Новий статус – нові можливості»

8 квітня 2017 року розпочалась активна фаза реалізації Проекту «Новий статус – нові можливості».

Мета проекту: залучення людей поважного віку до активної участі в житті суспільства і ініціювання корисних змін, шляхом консолідації зусиль громадських організацій та територіальних центрів. В рамках проекту планується створення в 6 містах волонтаріатів громадської участі з числа людей поважного віку.

З 6 міст України (Одеси, Дніпро, Харкова, Луцька,Вінниці, Чернігова) участь у навчанні приймають активісти громадських організацій та фахівці з територіальних центрів соціального обслуговування.

Першим етапом проекту є підготовка та сертифікація тренерів з числа представників громадських організацій та територіальних центрів.

Підготовлені тренери в подальшому працюватимуть в своїх містах з людьми поважного віку в тренінгах по волонтерству та громадській участі.

Другим етапом проекту є створення волонтаріатів з числа людей поважного віку та підтримка ініціатив пенсіонерів, що будуть направлені на розвиток місцевих громад.

В рамках проекту передбачена підтримка тренерів/партнерів проекту на всіх етап реалізації,в тому числі  фахова, експертна, методологічна та фінансова.

Проект реалізується за підтримки німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів» (DVV International) в Україні

На фото: під час тренінгу

Сергій Проценко, Голова правління ГО «Центр Поділля-Соціум»