Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Проект Мобільний Центр правової допомоги

vmizDEeaizM IMG_3822 IMG_3830  o_qu-_87nEo JZvdV-8UQco

Проект  «Мобільний (виїзний) центр правової підтримки – як засіб посилення правових можливостей молоді міста Вінниця», що реалізовано за підтримки Вінницької міської ради.

Мета проекту –  підвищення правової обізнаності,  соціальної відповідальності та захищеності молоді, шляхом створення мобільного (виїзного) Центру правової підтримки молоді. Проект реалізовувався в період вересень-грудень 2013 року громадською організацію «Центр Поділля-Соціум», за участі членів організації залучених до виконання проекту психологів, юристів, адвокатів, волонтерів Вінницького технічного коледжу та студентів юридичних факультетів вищих навчальних заходів м. Вінниці.

Передумови  для реалізації проекту: На сьогоднішній день ситуація низької правової обізнаності молоді, внаслідок відсутності елементарних правових знань досить тривожна. Підлітки все частіше стикаються із порушенням своїх прав, а також стають жертвами зловживань з боку правоохоронних органів, вчителів, батьків. Більшість з них, не знають до кого можуть звернутись за захистом, особливо це стосується тих дітей, що перебувають поза увагою батьків (не місцевих студентів).

Під час підготовки та проведення заходів по проекту був запропоновано новий, більш доступний для молоді підхід до серйозних питань: інформаційні  брошури, театралізовані сюжетні вистави у виконанні студентів старших курсів, виготовлення соціального відео-роліку, що дало змогу створити цікаву та невимушену атмосферу.

Результат: Створення та функціонування мобільного (виїзного) Центру правової підтримки молоді в складі 30 осіб. Підвищення правової обізнаності, соціальної відповідальності та захищеності молоді (цільова аудиторія проекту більш як 700 осіб учасників заходів).

За результатами виконання проекту було досягнуто:

  • Привернуто увагу суспільства до існуючої проблеми.
  • Підвищено правову обізнаність, соціальну відповідальність та захищеність молоді (більш ніж 700 безпосередніх учасників заходів по проекту + опосередковані учасники – глядачі соціального відео-роліку).
  • Підвищено рівень виховання молоді в аспекті поваги до Конституції та законів України.
  • Активізовано цільову групу щодо реалізації та захисту своїх прав, розповсюджено інформаційні брошури з контактною інформацією установ, до яких можна звернутись за допомогою.
  • Вивчено громадську думку щодо стану правової обізнаності молоді та шляхів його покращення.

Куратор проекту Моргун Анна

Контактний телефон: (067) 683-34-06