Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Презентація Проекту “Освіта протягом всього життя”

28_nПротягом тижня  з 27 квітян 2015 року у Вінниці проводились Дні Америки. Громадська організація «Центр Поділля-Соціум» презентувала проект “Освіта протягом всього життя” на днях Америки у Вінниці. Проект реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії.

Наш проект, спрямовано на навчання, підтримку та соціальну адаптацію літніх людей в різних містах України. При громадських оранізаціях, ми плануємо створити центри (як напрямок роботи) соціальної активності для пенсіонерів. А саме у містах: Київ, Одеса, Хмельницький, Чернігів, Львів, Рівне та Вінниця.

Наразі ми плануємо тренінг, для представників громадських організацій з вищезазначених міст, на якому будемо спільно планувати розвиток напрямку освіти та підтримки літніх людей. (орієнтовно планується на початку червня поточного року у Вінниці).

Наразі нами готується видання (посібник для тренерів, що будуть працювати з літніми людьми) яке буде представлено на тренінгу, а після представлення буде розміщено на сайті та у соціальних мережах.

Організації, що зацікавлені у розвитку данного напрямку, та працюють в вказаних містах України, просимо з нами контактувати. Сподіваємось, що спільно ми зробимо багато корисного та цікавого.